Nidelv IL

Hovedstyret

Hovedstyret
RELATERTE NYHETER
Årsmøte Nidelv IL
Navn Funksjon E-post Telefon
Marius Blomli Leder leder.nidelv@gmail.com 901 75 832
Synne Sigrun AabersbogNestleder synnesa@gmail.com 453 90 514
Unn Iren Sckanke-Stentvedt Sekretær nidelv.sekreter@gmail.com 917 19 201
Jon Magne Ofte Kasserer kasserer.nidelv@gmail.com 413 10 453
Liv Bente Fossen Styremedlem liv.bente.fossen@malvik.kommune.no 951 87 759
Anny Marit Svensen Styremedlem anny.marit@nidelv-il.no 932 24 901
Marte Nordrik Hallan Leder Allidrett
Christian Hanseth Leder Fotball nidelv.fotball.leder@gmail.com 917 07 072
Yngve Sommervoll Leder Håndball nidelvhandball.leder@gmail.com 918 11 220
Tor Ole Haugen Leder Ski torole.haugen@gmail.com 901 72 505
Stein Kalstad Leder Friidrett stein.kalstad@ntebb.no 976 96 828
Arvid Johnsen Leder Innebandy arvidjohnsen@hotmail.com 477 51 290
Ingvild Skoe Leder Vektløfting ingvildskoe@gmail.com
Kari Løberg Leder Trim kloeberg@online.no 977 62 477
John Løseth Leder seniorgruppe john.loseth@hotmail.com 913 64 167


Kontrollkomité

Trond Arne Espås taespas@gmail.com 918 15 273
Kjetil Malvik tbmal@online.no 918 11 302


Hedersmerkeutvalg

Hallvar Schjetne (leder)
Harald Storflor
Kåre Løberg


Baneutvalg

Per Drilsvik (håndball)
Eilert Wangberg (fotball)
Erik Schjetne (vektløfting)

Nidelv IL

Postboks 5510 Nidarvoll

7480 Trondheim

_________________________________________________

Mål for Nidelv IL:

 Allsidighet          Samhold          Glede          Utviklende

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift